Hatake Kakashi

4. prosince 2007 v 14:31
Sensei týmu 7, věčně zahalen tajemstvím a maskou, tak by se asi dala stručně popsat jeho osoba.
Kakashi je synem geniálního ninji Hatake Sakumiho známého jako Bílý tesák, který se svými schopnosti a slávou dříve vyrovnal i třem legendárním sanninům. O svém otci se však Kakashi nikdy nezmínil po tom, co byl jeho otec zostuzen a spáchal sebevraždu.
Stalo se to při jedné z misí, kdy si byl Sakumi nucen vybrat mezi jejím úspěšným splněním a životy společníků, kterým se rozhodl zachránit život a odstoupil z mise, což je podle pravidel vesnice nemožné. Tato nesplněná mise znamenala pro vesnici ztrátu, ze které byl obviněn Sakumi svými společníky. Potom Sakumi spáchal sebevraždu a Kakashi se stal ninjou, který lpí na pravidlech a nařízeních.

Než se Kakashi dostal k sharinganu, byl už i tak geniální ninja s vynikajícími smysly. Avšak po otcově smrti se stal arogantní a necitelný. To prolomila až jeho první jouninská mise, kde se svým senseiem a týmem (Obito-Sharingan + Rin-medic ninja) měli ve třetí válce misi. Na začátku se oddělil od skupiny a ta měla dokončit misi. Avšak Kakashi, Obito a Rin byli napadeni a Rin unesena. Poté se Obito vydal zachránit Rin sám, protože Kakashimu záleželo jen na dokončení mise. Ten si to nakonec rozmyslel a ve chvíli, kdy byl Obito napaden se objevil a zachránil jej. Avšak to nebyl konec. Když Rin vysvobodili, postavili se nepřátelským ninjům, kteří vyvolali obří explozi, při které Obito zachránil Kakashimu život a sám byl zavalen a kde zemřel. Krátce před tím se z Obita a Kakashiho stali přátelé a Obito v poslední minutě svého života daroval Kakashimu své oko se sharinganem jako dárek k jouninskému povýšení. Dnes však diskutujeme o tom, jestli není Obito stále naživu jako Tobi mezi Akatsuki.

Kakashi dokončil ninjovskou akademii v pěti letech, chuninem se stal v deseti a jouninem ve třinácti. Je známý jako kopírovací ninja a proslýchá se, že Sharinganem zkopíroval už 1000 technik.

Věk: 27 let (Shippuuden 29 let)
Narozeniny: 15. září
Typ krve: O
Výška: 181 cm
Váha: 67.5 kg

Ninja Info:
Registrační ID: 009720
Vesnice: Leaf
Úroveň: Jounin
Team: 7 - Uzumaki Naruto, Sai, Haruno Sakura, Uchiha Sasuke

Další info:
Academie: 5
Chuuninem: 6
Jounininem: 13
Elementy: Doton, Raiton, Suiton, [Katon & Hyouton (pouze Anime)]

Mise:
D-Rank: 197
C-Rank: 189
B-Rank: 414
A-Rank: 277
S-Rank: 39

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama