Naruto Uzumaki

25. prosince 2007 v 19:40
Naruto vyrůstal bez rodičů a je tak trochu nespoutaný, možná by bylo lepší říct nevychovaný. Lidé ve vesnici ho nemají rádi zvláště proto, že provokuje a "škodí kudy chodí".

Naruto je zároveň Jinchuuriki Listové - má v sobě zapečetěného devítiocasého Liščího démona (Kyuubiho), proto bývá tak osamělý, a tak je častým autorem různých výstřelků, jimiž se urputně snaží upoutat na sebe pozorost.

Chodí do přípravné školy pro ninji (Akademie), ovšem s výukou se to má asi tak jako s jeho kázní. Jeho třídní učitel Iruka s ním má sice plné ruce práce, ale ve skutečnosti má Naruta rád - připomíná mu totiž jeho samotného.

Spoiler:

Když nastanou postupové zkoušky na hodnost genin, Naruto vše pokazí a jako jediný neprojde ročníkem. Tehdy na radu jednoho z učitelů, Mizukiho-senseie, ukradne velký svitek s tajnými technikami ninjů (jutsu). Najde ho Iruka-sensei a když si uvědomí, že Naruto byl jenom využit a opravdu nevěděl o co se jedná, když ukradl onen svitek, riskuje pro něj vlastní život, aby ho zachránil před Mizukim. A právě tady Naruto poprvé použije jutsu, které stačil odkoukat z onoho svitku - Kage Bushin no Jutsu (Technika stínových dvojníků). Iruka-sensei nakonec uzná, že Naruto tímto vlastně složil zkoušky na ninju, a tak se Narutův sen o přijetí vesnicí začíná pomalu naplňovat....

V Naruto Shippuuden přechází do učení Jirayii, díky kterému se zdokonalí a pomocí zdokonaleného Rasenganu - Rasen Shurikenu - porazí člena Akatsuki (Kakuzu). Tato technika však uživateli způsobuje zranění, která by v konečném důsledku vedla k narušení chakrového systému do takové míry, že by již nebyl schopen chakru používat.


Age: 12 let (Naruto Shippuuden 15 let)
Narozeniny: 10 října
Typ krve: B
Výška: 147.5 cm
Váha: 40.6 kg

Ninja info
Registration ID: 012607
Hidden Village: Leaf
Rank: Genin
Team: 7 - Haruno Sakura, Sai, Hatake Kakashi/Tenzou (Yamato), Uchiha Sasuke

Další info:
Academie: 12
Chuuninem: -
Element: Fuuton

Mise:
D-Rank: 7
C-Rank: 1
B-Rank: 1
A-Rank: 2
S-Rank: 0


Částečný zdroj: www.konoha.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama